Головна » Лікування алкоголізмуЛікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Алкоголізм це важке захворювання, лікування якого потребує комплексного підходу та відноситься до числа соціально значущих захворювань, оскільки зловживання алкоголем призводить до різноманітних соціальних наслідків як для самого хворого, його сім’ї та близького оточення, так і в суспільстві в цілому (трудова, професійна діяльність, місце проживання, можливі правопорушення).

Як вилікувати алкоголізм?

Лікування алкоголізму фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

Ефективне лікування від алкоголізму у Львові вам завжди зможе запропонувати реабілітаційний центр «Ренесанс Львів». Наша клініка застосовує найбільш сучасні способи і методи лікування алкоголізму, які дозволяють в максимально короткі терміни позбавити пацієнта від згубної звички, відновити нормальний стан організму і повернути його до нормального життя в соціумі. Тому, якщо перед вами стає питання “як вилікувати чоловіка від алкоголізму” або “як вилікувати алкоголіка” – сміливо звертайтеся до нас! “Як вилікувати алкоголізм?” – відповідь на це питання знайдете в наркологічному центрі “Ренесанс Львів”.

Центр лікування хворих на алкоголізм «Ренесанс Львів» завжди готовий прийти до вас на допомогу.

Якщо вам потрібно лікування алкоголізму і ви з міст Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне або Луцьк – запрошуємо до нас на денний стаціонар. Ми знаємо як позбутися від алкоголю, тому завжди допоможемо.

Алкоголізм – одне з найбільш небезпечних і поширених хронічних захворювань, яке надає комплексний негативний вплив на організм і характеризується патологічною пристрастю до вживання алкогольних напоїв. Розвиток захворювання проявляється порушенням можливості контролю над вживанням спиртного, виникненням абстинентного синдрому, а також проявом стійких соматоневрологічних розладів, порушенням розумової діяльності і загальної психологічної деградацією людини. Тому важливим соціальним орієнтиром зараз є також профілактика алкоголізму.

 

Не можна не відзначити той факт, що алкоголізм є соціально значущою хворобою. Надмірне хронічне вживання спиртного стає причиною цілого ряду соціальних проблем як для самого хворого, так і для його близького оточення. Не рідко, хвороблива пристрасть до алкоголю стає головною причиною втрати сім’ї, основного місця роботи, житла, майна та виникнення проблем із законом. Симптоми, ознаки та стадії алкоголізму розрізняють залежно від терміну протікання захворювання, а також кількості та частоти вживання хворим спиртного.

 

Основні причини розвитку хвороби
У складних умовах сучасного життя у людини виникає маса проблем різного характеру. Люди, які незадоволені своєю роботою, знаходяться в депресивному стані або ж просто не можуть себе контролювати в певних ситуаціях, часто вдаються до вживання алкоголю. Поступово, зі звичайної згубної звички ця пристрасть переходить в хронічне захворювання. Також ця недуга іменується як алкогольна токсикоманія або ж етілізм. Алкогольна залежність призводить до серйозних наслідків, спочатку викликаючи патологічну звичку і порушення самоконтролю. А в результаті людина отримує нервовий розлад або, що ще гірше, вона просто деградує. Особливо тяжко проходить алкоголізм у жінок. Про лікування жіночого алкоголізму ви можете почитати у нас на сайті.
Якщо у людини, що страждає алкогольної токсикоманією, немає бажання або можливості кинути вживати отруйні напої самостійно, то єдиним виходом буде звернення до наркологічного центру. Тут нададуть певну схему лікування від алкоголізму, яка розрахована на етапи .
Для тих, хто занадто часто йде в запій – лікування далеко не завжди є усвідомленим кроком. Головною проблемою при лікуванні від алкоголізму є заперечення наявності даного захворювання самим хворим і категоричне небажання проходить реабілітаційний курс. Враховуючи цей факт, ми приділяємо велику увагу психологічній підтримці пацієнтів.

У нашому наркологічному центрі підкажуть як позбутися від алкоголю. В нас працює етапна схема та методи лікування алкоголізму:
  1. Консультація нарколога,  психотерапевта, переривання зловживання алкоголем і усунення абстинентного синдрому, нормалізація основних показників соматичного здоров’я пацієнта (дезінтоксикаційна терапія, “ліки від алкоголізму“, тобто ноотропні препарати, психотропні засоби, вітаміни).
  2. Стабілізація психоемоційного статусу (індивідуальна консультація психолога та консультанта з хімічної залежності).
  3. Курс психотерапії та профілактики зриву (індивідуальні та групові заняття, ведення робочих зошитів), спрямований на розкриття проблеми і установка пацієнта на тверезий спосіб життя.
  4. Імплантація ( підшивання від алкоголізму ) імпланта , що блокує дію алкоголю на певний період часу.

Звертаючись в центр «Ренесанс Львів», де можна закодуватися від алкоголю, також можна пройти повний реабілітаційний курс, який допоможе повернути його до нормального, повноцінного життя. Багаторічний досвід роботи, висока кваліфікація наших співробітників, а також позитивні відгуки вилікуваних пацієнтів та їх рідних – це основні переваги нашого центру. Ми знаємо, як лікувати алкоголізм!
Наша клініка дозволить анонімно і ефективно вирішити проблему зловживання спиртними напоями вас або ваших близьких. Крім описаних вище методів, процес лікування алкогольної залежності включає також і відновлювальні процедури лікувального характеру. Людина проходить курси терапії по загальному зміцненню . Це вживання різних вітамінів і медичних препаратів. Також пацієнт відвідує заняття лікувальної фізкультури, займається в тренажерному залі. Широко використовуються і методи терапії за допомогою відвідування лазні і масажних салонів, а також фітотерапія. Курс лікування може тривати від двох тижнів і до місяця. Все залежить від ступеня хвороби і стану пацієнта. Наркологічні центри можуть також надавати послуги по виїзду на дім консультанта, який надасть своєчасну допомогу і надалі замотивує хворого на курс лікування.

 

Пивний алкоголізм

Лікування алкоголізму фото 2, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

Слід зазначити , що нарівні з горілчаним, в останні роки все активніше став розвиватися так званий хронічний пивний алкоголізм. В цьому випадку також важливо провести лікування від алкоголю, яке також можна пройти в нашому центрі “Ренесанс Львів”. Для даного захворювання характерним є більш плавне і менш помітний розвиток. Однак  це далеко не означає, що рівень небезпеки від зловживання пивом нижче, ніж від інших спиртних напоїв.
Важливо знати, що пристрасть до пива розвивається дуже швидко. Безневинні 1-2 пляшки «для настрою» незабаром переходять в згубну звичку, позбутися якої дуже складно. Легкий ступінь сп’яніння і, супроводжувані ним, приємні відчуття, поступово закріплюються у свідомості людини як норма. Це призводить до того, що в тверезому стані людина починає відчувати певний дискомфорт, супроводжуваний поганим настроєм або навіть депресією. Вихід з положення хворий починає шукати за рахунок підвищення кількості випитого і почастішання даного процесу.
Це – лише перші ознаки алкоголізму, що розвивається, виявивши які у себе або у своїх близьких, слід негайно звернутися за допомогою до фахівців нашого центру. Ми надамо професійне та оперативне медикаментозне лікування, а також проведемо лікування алкоголізму без відома хворого. Як показує практика, ігнорування своєчасного лікування захворювання може супроводжуватися розвитком більш складних проблем:
  • Підвищення артеріального тиску, гіпертонія;
  • Порушення роботи серцево -судинної системи;
  • Розвиток неврозів, психозів;
  • Порушення сексуальної функції у чоловіків;
  • Поява «пивного живота» та «бичачого серця»;
  • Цироз печінки.

Дізнатися ціни на наші послуги , а також записатися на прийом до фахівця можна за телефонами, номери яких вказані на сайті. 

Телефонуйте , ми обов’язково допоможемо вам !

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: