Лікування алкоголізму без відома хворого

Лікування алкоголізму дуже часто ускладнюється тим, що в більшості випадків людина відмовляється визнавати проблему. Залежність виникає поступово і спочатку ніщо не віщує біди. Відчуваючи припливи ейфорії від чергової дози алкоголю, людина починає вірити, що знайшла магічний засіб, котрий допоможе стати цікавим співрозмовником, добрим танцюристом або підкорювачем жіночих сердець.

Лікування алкоголізму без відома хворого фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівЧерез деякий час звична методика перестає радувати, але не біда – адже завжди можна збільшити дозу. В результаті вечір часто закінчується інакше, ніж хотілося, зранку наявні всі ознаки глибокого похмілля, а родичі починають дошкуляти нотаціями про те, що алкоголь є небезпечним.

Природно, хочеться думати, що це зовсім не хвороба. Людина вірить, що в будь-який момент може кинути пити, але робити це чомусь не хоче. Близькі, спостерігаючи це, намагаються говорити про необхідність лікування від алкоголізму, але хворий дуже часто відмовляється їх слухати. І тоді у багатьох виникає питання про те, як вилікувати алкоголіка без його відома.

Чи можливе лікування від алкоголізму без відома хворого

Будь-який лікар може сказати, що для ефективного лікування від алкогольної залежності потрібно, щоб людина сама хотіла змінити своє життя. Якщо ж вона відмовляється визнавати свою хворобу, препарати і чудодійні еліксири навряд чи зможуть виправити ситуацію.

Є кілька способів, до яких звертаються домашні, котрі втратили надію умовити хворого звернутися за допомогою, але не слід покладати на них особливі надії. Навряд чи вони допоможуть, якщо не буде виконано головну умову – отримано згоду хворого.

Методи лікування алкоголізму без відома питущого

  • Телепатичні і магічні практики – шлях, який в будь-якому випадку приречений на невдачу. Не існує жодних наукових підстав довіряти таким методам лікування.
  • Медичні препарати, котрі знижують потяг до спиртного або викликають огиду до нього. Перед тим, як спробувати вилікувати хворого від алкоголізму без його відома за допомогою таких препаратів, уважно ознайомтеся з усією інформацією щодо складу і принципу дії. Дуже часто такі ліки не витримують ніякої практичної перевірки і можуть завдати серйозної шкоди організму людини.
  • Народні методи і засоби – до них відносяться різні трави, чаї, гриби і т. п. Тут також існує маса міфів. Крім того, всі ці речовини повинні викликати огиду до випивки, а значить, є в деякому роді токсичними. Навіть якщо можливий позитивний ефект, дуже важливо чітко дотримуватися рецепту приготування.

Наважуючись на такий крок, як лікування алкоголізму без відома хворого, ви повинні пам’ятати, що потай додаючи в їжу або напої людини сторонні інгредієнти, ви робите дії, котрі можуть розцінюватися як кримінальний злочин.

Існує один правильний шлях – переконання. Замість збирання інформації про те, як вилікувати алкоголіка без його відома, зверніться за допомогою до фахівців. Лікарі наркологічної клініки «Ренесанс» допоможуть вам умовити людину на лікування – і цей підхід буде найправильнішим.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: