Дезінтоксикаційна терапія

Дезінтотоксикаційна терапія є невід’ємним етапом реабілітаційної програми, яку проводить клініка детоксикації «Ренесанс», тому що вживання будь-яких психо-активних речовин не залишається безслідним, воно викликає ураження багатьох органів та систем. В першу чергу страждає печінка, серце, шлунково-кишковий тракт, головний мозок та психіка.

Дезінтоксикаційна терапія фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівНа першому етапі  пацієнту надають кваліфіковану допомогу у подоланні абстинентного синдрому під час лікування алкоголізму, проводиться детоксикація від алкоголю (синдрому відміни від речовини-алкоголю чи наркотиків). На цьому етапі  лікар-нарколог підбирає індивідуальний медикаментозний курс для найшвидшого безпечного подолання абстиненції  залежно від вживаної речовини, тривалості вживання, дози, хронічних захворювань, загального стану пацієнта на момент поступлення до центру.

Другий етап передбачає терапію відновлення та загального зміцнення організму після наслідків вживання за допомогою препаратів широкого спектру дії, направлених на:

  • нормалізацію функціонування печінки;
  • покращення і стабілізація серцевого ритму, структури та роботи серцевого м’язу, профілактика розвитку гіпертонії;
  • поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту для кращого засвоєння споживних речовин та вітамінів.
  • лікування уражень головного мозку (нейтралізація нейротоксинів та компенсація нестачі вітаміну В1)
  • першочергове лікування загально-невротичних розладів (роздратування, швидке виснаження, порушення сну)

Наша клініка детоксикації професійно проводить детоксикаційні процедури, які можуть тривати від одного тижня до місяця, після чого лікар може призначити додаткові препарати для загального зміцнення організму за необхідності.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: