Підшивання від алкоголізму

Під час лікування алкоголізму варто усвідомлювати, що зняття фізичної залежності за допомогою детоксикації – це лише перший крок. Якщо на ньому зупинитися, є велика ймовірність рецидиву – адже в мозкових центрах у хворого залишається пам’ять про «веселі» часи і може виникати велика спокуса повернутися до них. Лікарі в наркологічних центрах у Львові та інших містах України постійно стикаються з випадками, коли до них повертаються пацієнти, що не змогли впоратися з психологічною залежністю.

Для того, щоб вирішити проблему рецидиву, використовуються різні методи – найчастіше пацієнт має змогу закодуватися чи підшитися від алкоголю, Львів дає таку можливість в наркологічних клініках.

Суть методу

 

Підшивання від алкоголізму фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівДавайте, трохи детальніше розберемо, в чому полягає підшивання від алкоголізму – Львів сьогодні активно використовує цей метод лікування. Підшивання у пацієнта викликає стійку відразу до спирту – організм відмовляється його сприймати. Внаслідок цього замість згадок про алкогольну ейфорію мозок засвоює нову інформацію про те, що вживання спиртного пов’язане з неприємними відчуттями.

Це забезпечується за допомогою спеціальних препаратів, що потрапляють в кров – людині, що вирішила підшитися, їх вводять двома шляхами:

  • Внутрішньовенно;
  • Вшиванням спеціальної капсули у важкодоступному місці на тілі.

В другому випадку забезпечується повільне розсмоктування речовини – вона діє протягом терміну, що обумовлюється між лікарем та хворим.

Перед тим як почати лікування, в клініці, що виконує підшивання від алкоголізму у Львові, чи іншому місті, хворого знайомлять з методикою. Він підписує спеціальну угоду про те, що погоджується на таке лікування від залежності і знає про його наслідки.

Бажаючі підшитися від алкоголю у Львові, можуть звернутися до клініки «Ренесанс» – висококваліфікований персонал та сучасні методики допоможуть вам подолати схильність до алкоголю і повернутися до нормального життя.

Ціна підшивання від алкоголізму у Львові

 Методика лікування алкоголізму передбачає послідовне блокування двох видів залежності від алкоголю:

  • Фізичної;
  • Психічної.

Другий вид залежності є підступнішим, тому він вимагає більш тривалого і ретельного лікування. В мозкових центрах хворого довго зберігається інформація, що постійно нагадує йому про задоволення, котре він отримував, вдаючись до спиртного. Внаслідок цього алкоголік знову відчуває потяг до алкоголю. Для блокування цього потягу використовують два основні методи:

Їх метою є замінити спогади про задоволення від алкоголю новою інформацією про його шкоду. На певному етапі сама думка про випивку починає викликати у людини відразу.

Підшивання від алкоголізму – ціна та умови

 Потрібно розуміти, що лікування алкоголізму є платним – це не варто розглядати як прибутковий бізнес, просто препарати та робота лікарів мають свою вартість. Тому пошук нижчої ціни у Львові не дасть результатів – в утворенні цін одна клініка не сильно відрізняється від іншої.

Людині, котра вирішила пройти підшивання від алкоголізму, варто знати, як утворюється ціна – вона залежить від наступних чинників:

  • Вік і стать;
  • Стан і стаж вживання;
  • Рішучість подолати залежність;
  • Вид препарату, що використовується для лікування.

Клініка «Ренесанс» пропонує найновіші методики та медикаменти для блокування психологічної залежності – щасливе майбутнє залежить від вашого бажання почати нове життя.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: