Примусове лікування

Алкогольна залежність – це хвороба, яка здатна повністю змінити особистість людини, її відносини з навколишнім світом і з самою собою. Вона руйнує психіку, серйозно впливає на моральні та етичні якості хворого, ведучи до повного психологічного розпаду і втрати здоров’я.

Примусове лікування фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівРегулярні запої, неадекватна поведінка, втрата людської подоби часто призводять до повного розриву відносин з близькими. Мало кому сподобається бути в постійному тісному спілкуванні з людиною, що регулярно п’є , у якої проблеми з самоконтролем та соціальною адаптацією.

В минулі роки у Радянському Союзі в особливо критичних випадках практикувалося примусове лікування від алкоголізму у спеціальних закладах, але воно майже не давало позитивних результатів. Як правило ця міра застосовувалася для тих, хто під впливом алкоголю порушував закон – вирок передбачав направлення покараного в місця позбавлення волі, де проводилося його примусове лікування

Визнати і прийняти проблему

Одним із симптомів алкоголізму i наркоманії є заперечення – залежні люди відмовляються визнавати своє захворювання і не хочуть робити будь-які кроки для того, щоб її позбутися. В цих випадках родичі часто задають питання лікарям чи можливе примусове лікування таких осіб.

Будь-який лікар на це відповість, що залежній людині, що не визнає себе алкоголіком, не зможуть допомогти жодні медичні методи або препарати. Для того, щоб мати надію на успіх, необхідно, щоб хворий добровільно вирішив, що йому необхідне лікування. Це один з найважчих, але і найважливіших кроків, без якого вирішити проблему не вдасться.

Закони України на сьогоднішній день не дозволяють примусове лікування алкоголізму – відповідно, є багато лікарень, але в кожній з них обов’язково запитають про добровільну згоду пацієнта.

Тому у випадках, коли стан людини наближається до критичного, сім’ї слід умовити її звернутися по лікарську допомогу. Замість того щоб покладати надії на таке лікування – зверніться до фахівців з наркологічного центру «Ренесанс». Вони допоможуть вам переконати людину з проблемами погодитися на лікування алкоголізму.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: