Головна » Лікування ігроманіїЛікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лікування ігроманії фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівБагато зарубіжних аналітиків вже давно для себе визначили певний взаємозв’язок між залежністю, яка виникає у людини від азартних ігор і вживання алкоголю. Адже зрозуміло, що більшість азартних гравців зловживають алкоголем і, навпаки, ті хто страждають від алкоголізму часто мають хворобливу пристрасть до азартних ігор. Є теорії, щодо яких, обидва цих захворювання володіють схожою симптоматикою. Наприклад: втрата контролю в поведінці, підвищена схильність до суїциду, повне поглинання справою і т.п.
Також встановлено, що ступінь алкогольного сп’яніння надає безпосередній вплив на щабель ризику в перебігу гри, тобто гравці напідпитку набагато частіше йдуть на ризик і значно довше грають. Гравці, які знаходяться на гребені виграшу, випивають частіше і більше. Проте буває так, що людина яка не зловживає алкоголем, згодом втягується в пристрасті азартними іграми, тим самим , одна згубна залежність замінюється іншою . Багато людей, які не піддаються ігроманії, вважають азартні ігри своєрідною розвагою і, граючи, готові розлучитися з незначною сумою грошей.
Вони, найчастіше, попередньо для себе встановлюють грошовий ліміт, з яким готові розлучитися в рамках даної гри і ніколи не перевищують його. Імовірність отримання більш високого виграшу не стане для здорової людини причиною втрачати розуму і тринькання своїх фінансів, прагнучи до малоймовірної перемоги. Що ж до хворих, то у  2-3% залежних від ігроманії немає лімітів . Почавши грати, вони самостійно не можуть сказати собі ” СТОП ” доти, поки в гаманці нічого не залишиться.
Симптоматика захворювання

Основні ознаки того , що людина страждає від ігрової залежності:
 • Всі думки людини, так чи інакше, зв’язуються з грою. Як правило, вони зводяться до обговорення минулих та вибудовування стратегії для нових ігор, аналіз можливостей пошуку фінансових коштів для наступної гри .
 • Нездорове відчуття внутрішнього збудження підштовхує його до нескінченного підвищення лімітів та ставок .
 • Багаторазові спроби закінчити гру невдалі.
 • У разі обмеження ігрової діяльності у залежного виникає роздратування .
 • Нав’язливі думки, що стосуються того, що цілком можна відігратися і повернути свої гроші.
 • Приховування реальних розмірів програної суми від рідних і близьких, таємне відвідування гральних закладів
 • Спроби видобутку грошей для гри за допомогою підроблення, брехні, крадіжок, шахрайства та інше.
 • Порушення контакту з близькими людьми, втрата місця роботи або навчання, втрата сім’ї, деградація кар’єрного зростання, розрив багатьох дружніх відносин внаслідок ігрової залежності.
Бувають такі стадії ігрової залежності :
 1. Стадія виграшу – людина збуджується від думки про можливість легкої наживи . Вона думає, що удача супроводжує її, і гроші проллються на неї дощем.
 2. Стадія програшу – у гравця виникає нав’язливий стан, коли він хоче повернути програш за допомогою вдалої гри . Зате інші варіанти повернення грошей навіть не розглядаються.
 3. Стадія відчаю – залежний «обростає» величезними боргами і відповідно це приводить його відчаю.

Специфіка лікування
 
У цій ситуації вкрай важливим є своєчасне звернення до досвідчених фахівців , які дійсно серйозно займаються профілактикою і лікуванням хворих, що страждають від ігроманії. У даній ситуації дуже важливо не затягувати з відвіданням фахівця, адже чим швидше будуть виявлені перші симптоми захворювання, тим вище будуть результати лікування.
Важливо ! Не варто недооцінювати ступінь небезпеки, яку спричиняє ігрова зележність, тому лікування має бути професійним та вчасним. З цієї серйозною, підступної проблемою практично неможливо впоратися самостійно, тому як ефективне лікування можуть гарантувати тільки найдосвідченіші професіонали.
У центрі «Ренесанс Львів» лікування ігроманії проводять професійні та досвідчені медичні працівники . Таким чином, пацієнт, що проходить курс лікування від ігроманії в нашому центрі може в рекордно короткі терміни позбавитися від згубної звички.
 Проходячи лікування від ігроманії у Львовіі в клініці «Ренесанс Львів», наші пацієнти отримують реальну можливість почати нове життя ! Дієві психологічні методи лікування. Консультація і допомога психолога . Високопрофесійна методологія і прийнятні ціни . Звертайтеся !
Зворотній зв'язок

Повідомлення надіслане