Повна реабілітація наркомана

Чи можна повністю вилікуватися від наркоманії? Це питання, рано чи пізно, виникає у молодих людей, які вже зробили помилку і почали вживати наркотики.
 Повна реабілітація наркомана фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів
Лікування наркотичної залежності займає місяці і роки, а іноді й ціле життя. Адже вилікувати потрібно не тільки тіло, а й душу, яка часом знаходитися в більш запущеному стані, ніж тіло. Не вірте рекламі, яка стверджує про рятівне зціленні за один тиждень. Запам’ятайте одне, шлях буде складним, довгим і болючим. На перших етапах потрібно вивести з організму всі наркотичні речовини. Тіло буде чинити опір, піддаючи організм жорстокій «ломці ». Тим, хто не в змозі винести біль від «ломки» дають наркоз. Але хіба може проходити справжнє очищення без болю.

 

У літературі навіть існує таке поняття, як катарсис. Катарсис – духовне очищення, що приходить в результаті пережитий біль. Фізичний біль повинен викликати огиду до всього, що пов’язано з наркотиками і вказувати шлях до нового життя.

  ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ

ПОТРІБНО НЕГАЙНО!

Лікарі можуть звільнити тіло від наркотиків, але вони не в змозі прибрати їх з думок і спогадів. Існувати без наркотиків можна тільки в стані «стійкої ремісії». У такому стані можна прожити до кінця життя, але варто завжжди пам’ятати про те, що ворог всередині тебе просто зачаївся і, дочекавшись коли в захисті з’явитися слабке місце, обов’язково нанесе свій удар. Все життя колишньому наркоману доведеться провести в боротьбі за право жити нормальним життям. Хто зможе йому допомогти? Тільки він сам завдяки своїй силі волі та бажанням жити, близькі люди зможуть його підтримати і не дати знову впасти в прірву, вибратися з якої вже може просто не вистачити сил.

Тільки воістину хоробрі люди зможуть побороти свій сором і страх і звернутися за допомогою. Не потрібно витрачати час на різних шарлатанів, звертатися потрібно до професіоналів. Правда, не у всіх є можливість звернутися до наркологічної клініки.

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: