Зняття наркотичної ломки

Наркотична залежність – це важке захворювання, її лікування вимагає серйозного професійного підходу і серйозних зусиль, як з боку хворого, так і від лікарів. Важливо розуміти, що для того, щоб терапія була успішною, необхідно звернутися в наркологічну клініку. Самостійне лікування в домашніх умовах не принесе результату, до того ж воно є загрозою для життя і здоров’я людини, яка не знає як подолати ломку.

Це обумовлено тим, що наркоманія характеризується категоричній потребою у наркомана в регулярному своєчасному прийомі наркотичних засобів. Відсутність чергової дози викликає у наркозалежного стан абстинентного синдрому – так називається в медицині ломка від наркотиків. Зняття наркотичної ломки – це серйозна процедура, яка виконується фахівцями в клініці на спеціальному обладнанні. Спроба впоратися з цим завданням на дому чревата важкими стражданнями – відомо безліч випадків, коли наркоман конав, оскільки не знав, як зняти ломку. Тому будь-які методики рекомендують зняття ломки в стаціонарі під наглядом професійних наркологів – це знижує ризик до мінімуму.

Що собою являє ломка від наркотиків

  • Нудота і блювання;Зняття наркотичної ломки фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів
  • Головний біль;
  • Сильні болі в суглобах;
  • Судоми;
  • Порушення терморегуляції;
  • Підвищення артеріального тиску;
  • Почастішання пульсу;
  • Галюцинації і марення.

Наркозалежні знають про це і тому намагаються приймати наркотики без перерв, кожен з яких переростає в проблему «як подолати ломку».

Як впоратися з ломкою

Лікування ломки полягає в детоксикації – процесі очищення організму від токсинів, які є продуктами розпаду наркотичних речовин в організмі. Вони отруюють печінку, нирки, внутрішні органи. Зняття наркотичної ломки відбувається за допомогою спеціальних медичних препаратів, які вводяться хворому і прискорюють виведення токсинів з крові і внутрішніх органів.

Для того щоб пережити абстинентний синдром, наркозалежному необхідно звернутися в наркологічну клініку, де йому дадуть рекомендації як позбутися наркотичної ломки, і нададуть всю необхідну допомогу. Тут працюють професійні наркологи, які знають чим зняти ломку – вони допоможуть пацієнтові, полегшивши його страждання. Лікування ломки методом детоксикації є першим етапом в тривалому процесі лікування наркотичної залежності.

Зняття ломки в стаціонарі наркологічного центру «Ренесанс Львів»

Якщо у вас проблеми з наркотиками, не думайте про те, як впоратися з ломкою поодинці. Зверніться в наркологічний центр «Ренесанс Львів» – тут працюють професіонали, які знають, чим зняти ломку. Вони вам розкажуть, як позбутися від наркотичної ломки і нададуть для цього всі умови – свій лікарський досвід, медичне обладнання, ефективні препарати. Це стане вашим першим кроком на шляху до повного одужання і позбавлення від наркотичної залежності.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: