Головна » Без рубрики » Купірування абстинентного синдромуКупірування абстинентного синдрому

Купірування абстинентного синдрому

Купірування абстинентного синдрому

Лікування алкогольної залежності – це тривалий процес, що складається з безлічі етапів. Регулярне вживання спиртного призводить до того, що виникає стійка залежність, яка супроводжується рядом важких фізичних і психічних розладів.

Лікування хронічного алкоголізму включає в себе кілька стадій, в ході яких по черзі вирішуються різні завдання по поверненню хворого до нормального життя. Першою з них є купірування алкогольного абстинентного синдрому.

У чому полягає купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі

При алкогольної або наркотичної залежності речовини, що потрапляють в організм, стають частиною метаболізму. Це призводить до того, що будь-яку перерву у вживанні призводить до синдрому відміни, який ще називають станом абстиненції. Людина при цьому відчуває сильні страждання, які проявляються у вигляді таких симптомів:

  • Сильні головні болі;
  • Блювота і нудота;
  • Судоми;
  • Марення і галюцинації;
  • Підвищення артеріального тиску.

Купірування алкогольної абстиненції – це зняття перерахованих симптомів, і допомога в позбавленні від первинної фізичної залежності. Це дозволяє підготувати пацієнта до подальших етапах лікувальної терапії.

Купірування алкогольного абстинентного синдрому – це очищення крої і внутрішніх органів від токсинів, які є продуктами розпаду алкоголю в організмі. Для цього лікарі використовують різні методи і препарати, які потрапляючи в організм, виводять з нього отрути і усувають фізичну залежність.

Користуйтеся послугами професіоналів

Купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі – це складна процедура, що вимагає наявності спеціальних медикаментів і присутності лікаря-нарколога. Самостійне здійснення її в домашніх умовах категорично забороняється – це може закінчитися важким шкодою здоров’ю пацієнта і навіть смертю.

Центр «Ренесанс Львів» пропонує свою допомогу в купірування алкогольної абстиненції всім, хто хоче перемогти згубну звичку і знову знайти свободу.

Зворотній зв'язок

Повідомлення надіслане