Лікування наркоманії Чернівці

Лікування наркоманії Чернівці фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівСтрашна хвороба нашого століття, наркоманія, косить нещадно не тільки дорослих людей, але й молодь. Іноді її жертвами стають і досить юні. Зважуючись на лікування наркозалежності, дуже важливо знайти високопрофесійних спеціалістів, які нададуть кваліфіковану допомогу. Наркологічний центр Ренесанс допоможе не тільки звільнитись від шкідливої залежності, а й пройти повну реабілітацію.

Ми пропонуємо ефективне лікування наркоманії в місті Чернівці. Перевірена роками практики методика дозволяє хворим швидко повернутись до здорового способу життя.

Особливості реабілітації в центрі

 

  • Для кожного клієнта розробляється своя індивідуальна реабілітаційна програма. Участь у її розробці беруть медичні психологи, наркологи, консультанти хімічної залежності та інші спеціалісти. Часто до цього залучають терапевтів, інфекціоністів та хірургів.
  • Для корекції поведінки проводиться індивідуальна та групова психотерапія, систематично проходять тематичні тренінги.
  • Лікувально-відновлювальні заходи включають масажі, фітоароматерапію, кінезіотерапію, трудотерапію та загальнозміцнювальну терапію.
  • Спеціально розроблена культурна програма розвиває духовний потенціал, розширює світогляд, сприяє отриманню позитивних емоцій та формуванню зовсім інших цінностей, ніж ті, що були у людини під час залежності.

Послуга повної реабілітації допомагає клієнту назавжди відмовитись від вживання наркотичних речовин. Вона повертає суспільству здорову, позитивно налаштовану особистість.

Лікування наркоманії в Чернівцях проходить на умовах повної анонімності. Це дозволить клієнту повністю довіритись персоналу клініки та швидше з’ясувати першопричини залежності. Запропоновані програми розраховані як на лікування чоловіків, так і на жінок. Навіть після повного одужання клієнти зможуть отримувати професійні консультації спеціалістів центру.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: