Лікування наркоманії Луцьк

Лікування наркоманії Луцьк фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівМолоді люди, які інколи розважаються курінням трави, вважають це заняття зовсім не шкідливим для свого здоров’я. Насправді ж, хоча марихуана і вважається легким наркотиком, вона все ж призводить до розвитку серйозної залежності.

«Невинні» легкі наркотики

 

Цілком можливо, що саме з легкої травички в житті почнеться справжня чорна смуга. Адже наслідки її негативного впливу вражають:

  • Пошкоджується координація рухів та моторика.
  • Серйозно страждає робота серця легенів та сечостатевої системи.
  • Починаються розлади психіки.
  • З часом захворювання тільки прогресує, уражаючи інші органи та системи.

Тому якщо хтось уже піддався спокусі вживання легких наркотичних речовин, краще зупинитись вчасно. Нерідко самому впоратись з недугом стає уже неможливо. Тому наркологічний центр Ренесанс пропонує лікування наркоманії в місті Луцьк.

Лікування в клініці

 

Спеціалісти центру Ренесанс забезпечать кваліфіковані лікувальні процедури та допоможуть позбутись наркозалежності. Сучасна, роками випробувана методика, що запроваджується в клініці, включає не тільки лікувальні процедури. Спочатку організм клієнта повинен очиститись від інтоксикації. Самі ж лікувальні методи обираються для кожного хворого індивідуально, враховуючи багато факторів. При цьому обов’язковою є тісна співпраця психолога, нарколога, терапевта та інших спеціалістів.

У центрі надається і ефективна допомога по реабілітації. Це запобігає можливим рецидивам. В Україні діє програма «12 кроків», яка допомагає особам, залежним від наркотиків, після одужання подивитись на своє життя по-новому та повернути собі душевну і фізичну рівновагу.

Лікування наркоманії в Луцьку в центрі Ренесанс – це найкращий вихід як для самого хворого, так і для його домашніх. Варто вчасно подбати про своє здоров’я та благополуччя.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: