Як вилікувати алкоголізм

Однією з найбільш серйозних перешкод в лікуванні і профілактиці алкоголізму є те, що він відноситься до хвороб з соціальними коренями. Наше суспільство багато в чому сприяє поширенню цього захворювання.

Як вилікувати алкоголізм фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівМенталітет, традиції, толерантність до алкоголю – все це веде до того, що люди часто не усвідомлюють небезпеки регулярного вживання спиртних напоїв. А той, хто вже потрапив в пастку залежності, часто не визнає, що є хворим і потребує кваліфікованої медичної допомоги. Тому, перш ніж говорити про те, як вилікувати алкоголізм, слід розібратися в його причинах.

Причини алкоголізму

Статистика говорить про неухильне зростання кількості алкоголіків в нашій країні – чи це випадково? Алкоголізм – болюче питання, про яке не прийнято говорити, але це необхідно для того, щоб не продукувати нові тисячі хворих на цю страшну хворобу. І разом з обговоренням лікування алкоголізму, буде корисно поговорити про те, що можна зробити для того, щоб зменшити ймовірність розвитку цього захворювання.

Якщо скласти короткий перелік факторів, що спричинюють розвиток алкоголізму, він буде виглядати наступним чином:

 • Алкогольні традиції і толерантність суспільства до пияцтва;
 • Нав’язлива реклама і позитивний імідж алкоголю в засобах масової інформації;
 • Складна соціальна і політична обстановка в країні та бідність основної частини її населення;
 • Відсутність підтримки з боку сім’ї і друзів в складних ситуаціях – людина залишається сам на сам з власними проблемами;
 • Заперечення виникнення залежності – п’яниця зазвичай не хоче визнавати свою проблему і вважає, що може зупинитися в будь-яку хвилину.

Якщо ви будете пам’ятати про все, що фігурує в даному списку, вам не доведеться пізніше думати про те, як вилікувати алкоголізм і з чого почати.

Як лікувати від алкоголізму і що для цього потрібно

Першою і необхідною умовою для того, щоб позбутися залежності є вміння визнати свою проблему. Часто алкоголік просто не погоджується з тим, що йому потрібне лікування – п’є людина і їй не відомо, що ситуація вже стає критичною. Тому, дружина, котра думає над тим, як вилікувати чоловіка від алкоголізму, має почати зі спроб переконати його в необхідності звернутися за допомогою.

Після того, як пияк визнав сам перед собою в тому, що він є залежним, у нього має з’явитися бажання повернути собі свободу. Він повинен сам прагнути навчитись жити повноцінним життям, не вдаючись до алкоголю.

Для того щоб детальніше дізнатися, як можна вилікуватись від алкоголізму, хворий повинен звернутися за консультацією до лікарів. Самостійне лікування в домашніх умовах та застосування народних методів і засобів не вилікує схильність до спиртного – тут можуть допомогти тільки кваліфіковані наркологи, котрі знають як лікувати алкоголізм.

Якщо ви є дружиною пияка і не знаєте як вилікувати чоловіка від алкоголізму, зверніться до професійних лікарів – вони допоможуть вам переконати його в тому, що для успішного лікування йому потрібка кваліфікована допомога.

Дуже важливо пройти весь курс повністю – ні в якому разі не можна припиняти лікування на тому етапі, коли стало легше. Важливо не тільки позбавити себе страждань, але також блокувати потяг до спиртного і пройти курс реабілітації, щоб уникнути рецидивів.

У клініці «Ренесанс» кваліфікований персонал добре знається на тому, як лікувати алкоголізм за допомогою найсучасніших методів і препаратів. Кожен пацієнт може тут розраховувати на індивідуально розроблений лікувальний курс, який допоможе подолати схильність до алкоголю і знову віднайти радість життя.

Як вилікувати алкоголіка

Як вилікувати алкоголізм фото 2, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівБагатьом відомо, що алкогольна залежність стає проблемою не тільки для самого алкоголіка але і для його оточення – сім’ї, друзів,
співробітників і т. п. Часто буває так, що людина п’є і їй не відомо, як сильно від цього страждають її близькі.

Причиною цього може бути не тільки занепокоєння життям і здоров’ям хворого на алкоголізм, адже його згубна пристрасть може супроводжуватися наступними симптомами:

 • Відсутність самоконтролю;
 • Часті конфлікти з оточенням;
 • Регулярне невиконання домовленостей і обов’язків;
 • Крадіжки, побої, вимагання грошей або алкоголю;
 • Неохайність, нехтування нормами гігієни та санітарії.

Тому для родичів і друзів питущої людини надзвичайно актуальним є питання про те, чи можна вилікувати алкоголіка.

Що варто знати про те, як вилікувати алкоголіка

Близьким, що цікавляться чи можна вилікувати алкоголіка, важливо знати, що першою і необхідною умовою позитивного результату лікування є визнання своєї проблеми. Якщо п’яниця вважає, що у нього все в порядку і допомога йому не потрібна, жодні методи і ліки не змусять його кинути пити.

Визнання своєї проблеми – це лише перший крок, після якого пияк повинен визнати, що алкоголізм – хвороба і впоратися з нею самотужки неможливо, якщо йдеться про певну стадію. Адже відмова від спиртного супроводжується цілим комплексом фізичних і психологічних страждань:

 • Нудота і блювання;
 • Судоми та болі в суглобах;
 • Головні болі;
 • Депресія, галюцинації, марення;
 • Зневоднення організму.

Без допомоги кваліфікованих медиків хворий може не впоратися зі стресом, викликаним відмовою від спиртного, і просто померти. Тому в будь-якому випадку необхідно звернутися до лікарів.

У наркологічній клініці після огляду пацієнта приймається рішення про те, як вилікувати алкоголіка – при цьому для нього розробляється індивідуальний курс лікування. Надзвичайно важливо пройти його до кінця і дотримуватись всіх рекомендацій лікарів – тільки в цьому випадку можна розраховувати на успіх терапії.

Наркологічна клініка «Ренесанс» пропонує кваліфіковану допомогу в лікуванні алкоголізму. Наші медики допоможуть вам відмовитися від згубної звички і повернути собі радість тверезого способу життя.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: