Кодування від алкоголізму

Проблема алкоголізму полягає в тому, що схильність вживати алкоголь у хворого базується на двох типах залежності:

 • Фізичній;
 • Психологічній.

Початок лікування – це позбавлення фізичних страждань, які є обов’язковим наслідком відмови від алкоголю у людей з великим стажем залежності. Це комплекс заходів по детоксикації – за допомогою спеціальних препаратів з організму виводять токсини і допомагають йому відновити нормальне функціонування внутрішніх органів.

З психологічною залежністю все набагато складніше – у мозку хворого залишається інформація про відчуття алкогольної ейфорії, йому постійно хочеться відновити його. Для того, щоб допомогти пацієнтові впоратись з цією проблемою, застосовують різні методи – одним із них є кодування від алкоголю.

Як закодувати людину від алкоголю

 Кодування від алкоголізму фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівБагато років назад відомий психіатр і нарколог О. Довженко запропонував метод, що дозволяє блокувати тягу до спиртного – кодування від алкоголізму, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Чернівці та інші міста України сьогодні мають багато його послідовників та ціна є абсолютно доступною.

Цей метод полягає в тому, що у хворого за допомогою емоційно-стресової психокорекції формується внутрішня відмова до вживання алкоголю. Надзвичайно цікаво те, що в цій методиці використовується воля пацієнта і його бажання покінчити із пристрастю до спиртного.

З моменту своєї появи кодування від алкоголю показало надзвичайно успішні результати, які офіційно підтверджуються Міністерством охорони здоров’я України. З 1984 року до сьогодні кодування алкоголізму у Львові, Харкові, Києві та інших містах України дає можливість повернутись до щасливого життя багатьом людям, хворим на алкоголізм.

Суть методу О. Довженка

 Для того, щоб закодувати від алкоголю, пацієнта відповідним чином готують та піддають психокорекції або рекомендують інший метод, якщо вважають це доцільним з якихось причин. Розрізняють три етапи кодування від алкоголізму – у Львові, Києві чи Житомирі процес виглядає приблизно однаково:

 • Обстеження хворих, відбір та психологічна підготовка;
 • Сеанс психокорекції і навіювання, коли пацієнтові дається установка на відмову від вживання алкоголю;
 • Закріплення заборони за допомогою спеціальних препаратів.

Така методика показала себе надзвичайно успішною і широко застосовується в Україні. Клініка «Ренесанс» пропонує професійне кодування від алкоголізму у Львові за методом О. Довженка. Звертайтесь до нас – ми знаємо, як закодувати алкоголіка та допоможемо вам пізнати радість життя без вживання алкоголю.

Ціна кодування від алкоголізму у Львові

 Лікування алкоголізму – це довгий тривалий процес і абсолютно логічно, що ця послуга відноситься до розряду платних. Алкозалежних, котрі прийняли рішення пройти курс терапії, часто цікавить виведення з запою та кодування від алкоголізму у Львові – ціна та умови. В цьому немає нічого дивного – фінансові можливості у людей різні і не кожен має впевненість, що його статків вистачить для того, щоб оплатити курс лікування.

Метод лікування та препарати для терапії залежать від наступних чинників:

 • Вік пацієнта;
 • Стать;
 • Стан;
 • Стаж вживання;
 • Рішучість пройти курс лікування;
 • Фінансові можливості.

Кодування від алкоголізму фото 2, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівДля тих, кому призначене кодування від алкоголізму у Львові, ціна буде також залежати від типу препаратів, котрі будуть застосовані для закріплення блоку на вживання спиртного.

Методику, котра застосовується в даному конкретному випадку та медикаменти, що використовуються при цьому, визначає лікар після отримання результатів повного обстеження хворого.

Окрім цього, важливо усвідомлювати, що самим кодуванням проблему може бути не вирішено. Після того, як пацієнт пройде курс психокорекції, йому може знадобитись більш чи менш тривалий курс реабілітації. Адже людині потрібно навчитись по-новому дивитись на своє життя, навчитись отримувати радість без «допінгу», виробити соціальні навички та взяти на себе відповідальність за власне майбутнє. Очевидно, що в цьому випадку загальна ціна терапії буде включати в себе вартість реабілітації.

 Кодування від алкоголізму в центрі «Ренесанс» (Львів) – ціна і умови

Всім, хто цікавиться ціною кодування, варто звернутись за консультацією до професіоналів. Ви можете пройти процедуру кодування від алкогольної залежності в клініці «Ренесанс» (Львів) – ціна курсу буде залежати від результатів вашого обстеження. В будь-якому випадку, повноцінне здорове життя без алкогольної залежності вартуватиме тих грошей, сплачених вами за лікування.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: