Лікування абстинентного синдрому

Лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі – це перша і найважливіша стадія, якій починається будь-яке зцілення. Важливо розуміти, що регулярне вживання алкоголю призводить до стійкої фізичної та психологічної залежності.

На певному етапі людина не може припинити пити навіть при дуже сильному бажанні, оскільки при цьому настає стан абстиненції. Спиртне стає учасником процесу обміну речовин і будь-яка відмова від нього призводить до зламу, яка має такі прояви:

  • Сильні головні болі;Лікування абстинентного синдрому фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів
  • Нудота і блювання;
  • Судоми;
  • Галюцинації і марення;
  • Підвищення артеріального тиску.

Причиною є наявність в організмі токсинів, у виведенні яких полягає зняття абстинентного синдрому.

Абстинентний синдром – лікування і особливості

Слід віддавати собі звіт, що лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі супроводжується сильним стресом для хворого. Для того щоб нормально перенести всі перевантаження і симптоми без небезпеки для організму, захворювання такого роду, як алкогольна залежність, вимагає постійного спостереження лікарів.

Зняття абстинентного синдрому зусиллями професійних медиків – це головна умова успішного і безпечного лікування. Поруч з хворим повинен бути нарколог, який зможе надати необхідну допомогу при найменших ознаках загрози для життя. Тому лікування такого роду в домашніх умовах категорично протипоказано.

Абстинентний синдром – лікування в центрі «Ренесанс Львів»

Наркологічний центр «Ренесанс Львів» пропонує свою допомогу в знятті абстинентного синдрому і на інших етапах лікування алкогольної залежності. Ви можете повністю покластися на кваліфікацію тутешніх медиків – вони допоможуть вам почати нову тверезу щасливе життя.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: