Лікування жіночого алкоголізму

У наш час великий розвиток має алкоголізм у жінок, а також у молоді. Враховуючи, що дана проблема стосується все більшого і більшого числа людей, пошуки ефективних шляхів її вирішення досить важливі.
Достатньо трьох років вживання алкоголю, щоб у підлітка сформувався алкоголізм, а вже через рік зловживання з’являється абстинентний синдром.

 

Лікування жіночого алкоголізму фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівЯк вилікувати жіночий алкоголізм? Лікування жінок стало дуже актуальною проблемою в останні кілька років. Нарівні з чоловічим населенням, алкоголізмом все частіше страждає і жіноча стать. Жінки спиваються набагато швидше, оскільки їх організм слабше чоловічого, тому не може довгий час протистояти згубній дії алкоголю. Причини виникнення даного захворювання можуть бути абсолютно різні: відсутність можливості контролю вживання, психоемоційні розлади, депресії , відсутність особистого життя і т.д.
Жінки часто відмовляються визнавати свою залежність. І тому вживають спиртні напої, в основному, на самоті. Явною ознакою того, що жінка страждає алкоголізмом, може бути різка зміна її характеру. Жінка стає більш роздратованою, морально пригніченої, замкнутою і нервовою.
Хронічне вживання алкоголю призводить до слабкості, головних болів, поганого настрою і невдоволення собою. Жінку перестає цікавити навколишній світ і особисте життя. Деякі позбавляються робочого місця, близьких і друзів, а незабаром і зовсім починають вести розгульний спосіб життя. Алкоголізм у жіночої статі має злоякісний характер.
Всі жінкам, які страждають від цієї проблеми, клініка «Ренесанс Львів» пропонує пройти анонімне лікування жіночого алкоголізму у Львові. На відміну від пропозиції, яку вам зможуть запропонувати інші клініки, у нас не просто здійснюється кодування і лікування алкоголізму гіпнозом, а проводиться комплексний реабілітаційний курс. Це дозволяє не тільки досягати позитивних результатів, а й утримувати їх.

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: