Ліки від алкоголізму

Алкоголізм – це важке захворювання, котре полягає в непереборній звичці людини вживати спиртне і несе важкі наслідки для його життя, здоров’я, а також соціальних навичок і психічної стабільності. В лікуванні пацієнта від алкогольної залежності існує два напрямки – в одному з них використовуються медикаментозні методи, в іншому –  безмедикаментозні.

Ліки від алкоголізму фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівМедикаментозне лікування алкоголізму полягає в тому, що до організму вводяться лікарські препарати, котрі допомагають впоратися з проблемою. Можна назвати безліч різних ліків, за допомогою яких здійснюється терапія такого типу – таблетки, ін’єкції або капсули, котрі вшивають під шкіру.

Безмедикаментозний метод – це психологічні практики, курс реабілітації, гіпноз та інші засоби впливу на психіку пацієнта. Він ефективний у тих випадках, коли хворий усвідомлює свою проблему і готовий докласти зусиль, щоб позбутися її. Сюди можна віднести також психотерапевтичне кодування від алкоголізму, що викликає на рівні підсвідомості стійку відразу до спиртного.

Препарати для лікування алкоголізму

Медикаментозне лікування алкоголізму передбачає використання лікарських препаратів, які можна умовно розділити на три групи:

  • ті, що знімають симптоми абстинентного синдрому;
  • ті, що допомагають перебороти потяг до вживання спиртних напоїв;
  • ті, що викликають в організмі непереносимість алкоголю та відразу до нього.

Ліки від алкоголю з першої групи діють найменш ефективно – вони просто полегшують страждання на етапі, коли людина перестає вживати алкоголь. Мало того, що вони ніяк не впливають на ставлення пацієнта до випивки, але більш того – завдяки такому лікуванню алкоголік може вирішити, що проблема дуже легко вирішується. Людина бачить, що негативні наслідки дії алкоголю можна прибрати без особливих зусиль, і це може спонукати її продовжити пити.

Ліки від алкоголізму з другої групи, по суті, найбільш цікаві та ефективні. Тут приділяється увага самій проблемі – залежності від спиртного і потягові до нього. Усунення самого «кореню зла» – самий здоровий підхід.

І третя група зараз найбільш популярна в нашій країні – ці препарати лікарі найчастіше застосовують в процесі лікування хронічного алкоголізму.

Методики медикаментозної терапії

Сьогодні існують дві основні методики, що використовуються для того, щоб лікувати від пияцтва. Складно сказати, яка з них є більш ефективною – це залежить від індивідуальних факторів в особистості хворого.

Перша методика – це введення в організм препаратів, які стають причиною сильного болю щоразу, коли людина випиває. В результаті у пацієнта формується стійкий рефлекс – він говорить про те, що будь-яка випивка буде пов’язана з фізичним стражданням. Ліки від алкоголю в цьому випадку вводяться за допомогою ін’єкцій або шляхом вшивання під шкіру спеціальної капсули. Протягом декількох років капсула розчиняється в організмі, але терміну її дії достатньо для того, щоб у хворого виробилася стійка звичка утримуватись від вживання алкоголю.

Друга методика – це вплив на певні ділянки кори головного мозку, що знімає задоволення від випивки. Людина п’є, але при цьому не відчуває тієї ейфорії, котра була раніше. Це дуже ефективний метод, хоча і пов’язаний з серйозними фінансовими витратами – такі ліки від алкоголізму коштують досить дорого.

Наркологічна клініка «Ренесанс» допомагає впоратись з алкоголізмом за допомогою самих сучасних та ефективних методик і ліків. Звертайтесь – і ми повернемо вам радість життя без алкоголю.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: