Профілактика алкоголізму

Заходи що входять у процес профілактики алкоголізму переслідують мету  створення у людини неприязного ставлення до різних алкогольних напоїв. Основним же завданням є моделювання способу життя, в якому немає місця алкоголю.

Профілактика  алкоголізму має декілька стадій:

  • Профілактика алкоголізму фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівПервинна профілактика: складається з методів що попереджують алкоголізм. Найчастіше грунтується на різноманітних бесідах, які покликані розкрити шкідливі наслідки вживання алкоголю. Набагато простіше зупинити розвиток цього захворювання на самому початку, ніж потім лікувати більш серйозну стадію алкоголізму.
  • Вторинна профілактика: забезпечує лікування алкоголізму. У цьому випадку хворому намагаються надати різноманітну допомогу, необхідну для його одужання. Зазвичай це бесіди з психологами, а крім того розмови з людьми що вже кинули пити. Медична детоксикація, тощо.
  • Третинна профілактика: націлена на підтримку під час процесу одужання. Так само включає підтримку психологів.

Важливо пам’ятати головне, пияцтво краще зупинити, ніж потім шукати способи лікування алкоголізму і повернення до нормального життя.

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: