Шкода організму від вживання алкоголю

Алкоголізм в сучасному світі став серйозною проблемою. Він давно вже переріс межі сім’ї і вийшов на загальнонаціональний рівень. Негативний вплив алкоголізму на людський організм очевидно і давно вже доведено множинними медичними дослідженнями.

Ми вирішимо Вашу проблему делікатно без будь якого розголешення інформації.
Зараз розмова йде про алкоголізм, як соціальну проблему . Шкода від алкоголізму велика і зачіпає абсолютно всі сфери життя людини.

 

У людей, які страждають алкогольною залежністю: 

 

Шкода організму від вживання алкоголю фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

 

  • Стираються особистісні стандарти.
  • Їх перебування в соціумі стає небезпечним для оточуючих. Статистика дорожньо -транспортних пригод є наочним тому підтвердженням.
  • Співробітники, які страждають алкоголізмом, наносять компанії непоправної шкоди як в явному вигляді, зниженням своєї продуктивності, так і непрямий, псуючи імідж, сформований всім колективом.
  • Сім’ї, де батько чи мати страждають алкоголізмом, характеризуються високою вірогідністю розвитку у їхніх дітей неврозів, формуванням спотвореного поняття про правильний спосіб життя. У таких сім’ях на очах у дітей часто спалахують невмотивовані конфлікти , що руйнують і без того незміцнілу психіку дитини.

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: