Лікування алкоголізму Чернівці

Лікування алкоголізму Чернівці фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівПобутує думка, що вживати пиво – зовсім не шкідливо. Дехто навіть рекомендує його як корисний чи тонізуючий напій. В результаті, вживання пива стало дуже популярним навіть серед молоді. Однак, алкоголь боляче б’є по організму і провокує виникнення багатьох проблем.

Дія алкоголю на організм

 

  • Внаслідок систематичного вживання алкогольних напоїв виникають розумові порушення, розлади статевої, травної, сечовидільної та інших систем. Дуже страждає при цьому печінка.
  • Алкоголь збільшує навантаження на серце і приводить до розвитку серцево-судинних захворювань.
  • У складі такого «невинного» напою, як пиво, є фітоестрогени, накопичення яких призводить до відкладення жирів і зниження статевої функції у чоловіків.
  • Завдяки вмісту металів порушується робота ендокринної системи та з’являється ризик утворення злоякісних пухлин.

Якщо вас цікавить лікування алкоголізму в місті Чернівці, щоб стовідсотково позбавитись від залежності – звертайтесь у наркологічний центр Ренесанс. Лікарі цього закладу пропонують сучасне лікування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Переваги центру

 

  • Хворий перебуває під постійним контролем спеціалістів.
  • При виборі найефективніших методів лікарі враховують ступінь залежності від алкоголю та глибину ураження психіки.
  • Спеціалісти центру володіють передовими методиками позбавлення від залежності. У розпорядженні центру – нове сучасне обладнання.
  • Дипломовані фахівці прикладуть максимум зусиль, щоб стовідсотково зняти хімічну та психологічну залежність від алкоголю. Відповідно зникне і ризик виникнення рецидиву.

Центр Ренесанс пропонує ефективне лікування алкоголізму в Чернівцях. Ми гарантуємо своїм клієнтам дотримання умов повної конфіденційності. Високопрофесійні спеціалісти центру уже не один рік рятують людей з алкогольного полону. У своїй практиці вони використовують поетапний план, який передбачає систематичне послідовне лікування та психосоціальну реабілітацію клієнтів.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: