Лікування алкоголізму Луцьк

Лікування алкоголізму Луцьк фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівНадмірне вживання спиртних напоїв призводить до фізичної та психологічної залежності від алкоголю. Даремно сподіватися, що звичайні вмовляння допоможуть отримати позитивний результат. Для повного одужання люди, які страждають алкоголізмом, повинні пройти повний курс лікування та реабілітації під контролем досвідчених фахівців.

Якщо вас цікавить лікування алкоголізму в місті Луцьк, то найкраще звернутись у наркологічний центр Ренесанс. Наші спеціалісти розробляють лікувальний алгоритм індивідуально для кожного клієнта. При цьому обов’язково враховуються супутні захворювання, ступінь залежності та особливості загального стану хворого. Всі деталі обговорюються не тільки з самим клієнтом, але і з його родичами.

 

Ми знаємо, як лікувати

У центрі Ренесанс використовуються різні методи лікування залежності від алкоголю:

  • Вироблення умовного рефлексу – підходить для лікування на початковій стадії захворювання. Метод передбачає введення препарату і незначної дози алкоголю, що викликає блювоту і відповідно – відразу до спиртного.
  • Метод сенсибілізації – це штучне створення умов, які відбивають бажання вживати спиртні напої.
  • Кодування – сприяє формуванню внутрішньої відмови від спиртного.
  • Гіпноз – під час занурення у гіпнотичний сон клієнт отримує налаштування на тверезий спосіб життя. Йому навіюють огиду до алкоголю.
  • Необхідний заключний етап – це реабілітація.

Лікування алкоголізму в Луцьку побудоване таким чином, що паралельно з усіма вибраними методами постійно проходить психотерапія. Її завдання – довести шкідливі наслідки цієї залежності навіть на ранній стадії.

Обираючи центр Ренесанс для лікування від алкоголізму в місті Луцьк, ви можете бути впевненими у повній конфіденційності всієї інформації та стовідсотковому успіху проведених процедур.

Повернутись до щасливого тверезого життя можливо, головне – щиро цього захотіти!

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: