Лікування алкоголізму Рівне

Лікування алкоголізму Рівне фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівЛюди, в житті яких з’явився алкоголь, ніколи не визнають своєї залежності від нього. Однак, про те, що ваш близький страждає алкоголізмом, може свідчити багато фактів.

Зверніть увагу на такі ознаки, які говорять, що слід звернутись до лікаря:

  • Постійний потяг до вживання спиртного.
  • Покращення настрою при згадці про можливість отримати випивку.
  • Скутість і напруження в тверезому стані.
  • Знаходження виправдань пиятикам.
  • Комфорт і полегшення після вживання спиртного.

Не варто чекати, поки хвороба буде прогресувати. Краще вчасно звернутись у наркологічний центр Ренесанс для отримання кваліфікованої допомоги. Обираючи цей центр для лікування алкоголізму в місті Рівне, ви можете бути впевненими у швидкому та повному одужанні.

 

Етапи лікування

Детоксикація – це підготовчий етап. Залежно від ступеня зневоднення та тяжкості інтоксикації організму визначається і тривалість відповідних процедур. Іноді цей лікувальний етап може тривати навіть до 4 тижнів. Він включає в себе:

  1. Внутрішньовенне введення ліків, прийом вітамінів, транквілізаторів та сечогінних препаратів.
  2. Консультацію терапевта. Щоб усунути розлади в роботі внутрішніх органів, доведеться приймати прописані ним препарати.
  3. Психологічну підготовку клієнта до майбутнього лікування – кодування, гіпнозу, сенсибілізації. Перед тим, як обрати конкретний метод, спеціалісти детально аналізують всі особливості стану хворого.

Лікування алкоголізму в Рівному включає в себе і реабілітацію хворих. Вона починається після того, як організм повністю очистився та відбулося кодування. В процесі реабілітації, клієнти залишаються в лікувальному центрі нашої області та вчаться жити без спиртного. Ефективною при цьому є програма «12 кроків», яка допомагає людині самореалізуватись у суспільстві та забути назавжди про колишню згубну звичку.

Візит у центр Ренесанс – це початок нового життя.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: