Лікування алкоголізму Тернопіль

Лікування алкоголізму Тернопіль фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

По зовнішності дуже легко розпізнати людину, яка страждає на алкоголізм. Про це свідчить не тільки порушена координація рухів чи неприємний запах.

Сумний портрет залежної людини

  • Люди, що систематично вживають спиртні напої, зазвичай виглядають старше від своїх років.
  • Вони не звертають увагу на свій зовнішній вигляд, в тому числі – на зачіску. Відповідно, їх волосся завжди скуйовджене та немите.
  • Судини постійно переповнені кров’ю. Тому обличчя набуває постійного червоного кольору. А дрібні розширені судинки яскраво проступають на носі, шиї та обличчі.
  • Навіть м’язи обличчя розслабляються і формують типовий вигляд алкоголіка.
  • Одяг, звичайно ж, брудний та неохайний.

Звичайно, ніхто не захоче мати такий вигляд. Та якщо ж хтось із близьких таки потрапив у цю згубну залежність, лікування відкладати не можна.

Вилікувати алкоголізм в Тернополі

 

Спеціалісти наркологічного центру Ренесанс забезпечують не тільки повне одужання своїх клієнтів. Вони прикладають максимум зусиль для того, щоб ця хвороба не повернулася в майбутньому. Ті, хто наважився лікуватися, проходять в центрі кілька послідовних етапів:

  1. Підготовчий етап передбачає припинення запою. При цьому забезпечується детоксикація організму.
  2. Сам лікувальний процес. При цьому лікарі вибирають оптимальний варіант для кожного клієнта, враховуючи його індивідуальні особливості.
  3. Метод сенсибілізації. Його завдання – створення таких умов, при яких не буде можливості вживати алкоголь.
  4. Реабілітація – заключний етап лакування.

 

Лікування алкоголізму в місті Тернопіль в клініці Ренесанс забезпечить стійкий тривалий результат

 

Фахівці центру систематично проводять з клієнтами всебічну роботу, що призводить до поступового відновлення всіх сфер життя. Фізична, емоційна, особистісна та соціальна складові починають приходити в норму. Саме тому, вибираючи центр Ренесанс для лікування від алкоголізму в місті Тернопіль, ви можете бути впевнені у повному позбавленні від згубної залежності.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: