Головна » Лікування наркоманіїЛікування наркоманії

Лікування наркоманії

Наркоманія – найскладніше захворювання, лікування якого потребує професійного підходу, захворювання, яке відзначається погіршенням фізичного, психологічного, поведінкового, соціального і духовного стану. І неможливо вилікувати від наркотиків просто зняттям абстинентного синдрому. У лікуванні наркозалежності дуже важливий комплексний підхід, що включає в себе різні сторони залежності, в тому числі від обставин.

Центр лікування наркоманії “Ренесанс Львів” надає кваліфіковану допомогу всім, хто страждає залежністю від наркотичних речовин. Ми проводимо анонімне лікування наркоманії у Львові та Україні протягом багатьох років і вже встигли повернути до нормального життя велику кількість наших пацієнтів. Використання сучасних методик дає можливість відповісти на питання “як позбутися від наркотиків”, а також як ефективно справлятися з проблемою практично на всіх стадіях її розвитку. Крім звичайного, ми також проводимо і примусове лікування наркотичної залежності в Україні, зокрема у Львові. Кожному пацієнту гарантується 100% анонімність звернення в наш центр.

Якщо вам потрібно лікування наркоманії і ви з міст Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Луцьк або інших – для вас у нас працює денний стаціонар. Ми допоможемо вилікувати від наркотиків ваших рідних та близьких.

Основні принципи лікування наркозалежності

Лікування наркоманії фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівДля вибору правильної схеми реабілітації пацієнтів необхідно враховувати стадію захворювання, вік, стан його психіки, наявність або відсутність прагнення позбутися такої проблеми як наркотична залежність. Важливим принципом лікування наркозалежних є етапність .

1 -й етап включає в себе наступні заходи:

 • тестування на наявність видів наркотичних речовин в організмі пацієнта (отримані результати допоможуть підібрати найбільш ефективні способи лікування у даного пацієнта);
 • припинення прийому наркотику і купірування наркотичної абстиненції, зняття найбільш тяжких симптомів – безсоння, тяги до наркотику, тривожно- депресивних станів, вегето- судинних порушень, больового синдрому;
 • проведення детоксикаційної терапії, спрямованої на виведення з організму наркотику і продуктів його метаболізму, використання блокаторів опіоїдних рецепторів.

Лікування від наркоманії найбільш ефективне в закритому закладі, оскільки можливість контролювати себе у наркозалежної вкрай низька і нестійка. Багато хто з них не здатні керувати своїми спонуканнями . У нашому закладі проводиться цілодобовий моніторинг психо- соматичного стану пацієнта та його корекція .

2 -й етап – програма реабілітації пацієнта.

Реабілітація наркозалежних – процес, за допомогою якого людина досягає оптимального стану здоров’я, психологічного та соціального благополуччя. В нашому центрі знають як позбутися від наркотиків, тому завжди допоможуть.

Цілі реабілітації:

 1. Тверезість – домогтися повної відмови від вживання наркотиків. Легкі наркотики – загроза та шкода.
 2. Допомога при лікуванні наркомана, підвищення якості життя, поліпшення функціонування людини в суспільстві, поліпшення міжособистісних та сімейних відносин, сприяння самореалізації в т.ч. у трудовій діяльності.
 3. Особистісне зростання, яке сприяє розвитку особистості в усіх напрямках.

Програма реабілітації складається індивідуально для кожного пацієнта з участю медичних психологів, наркологів, консультантів з хімічної залежності, при необхідності включаються консультації інших медичних фахівців (терапевта, інфекціоніста, хірурга, проводяться УЗД, біохімічне дослідження крові).

Окрема проблема – лікування жіночої наркоманії, про яке ви можете більш детально дізнатися з відповідного розділу нашого сайту.

В основі реабілітації лежить використання різних варіантів наркопсихотерапии для корекції поведінкових і психічних порушень, які виникають при прийомі наркотичних речовин, та лікувально- відновлювальні заходи .


Види психотерапії:

 • індивідуальна психотерапія – рішення емоційних, особистісних, поведінкових проблем пацієнта, причини вживання наркотиків, корекція поведінки саморуйнування, основні ознаки вживання наркотиків та комплексне вдосконалення особистості; подальша профілактика наркоманії
 • групова психотерапія – заняття засновані на знаннях і досвіді його учасників, розкриває здатність до критичної оцінки себе та інших, змінює модель мислення;
 • тематичні тренінги – придбання навичок вирішення конкретних психологічних і професійних проблем;
 • програма « 12 кроків» – відповідає реабілітаційному комплексу стандартів наркологічної допомоги населенню в лікувально -профілактичних установах України, прийнятої МОЗ от27.07.1998 року ;
 • духовно -моральний розвиток особистості – формування у пацієнта системи цінностей, яка сприятиме в побудові взаємин у сім’ї та соціумі .

Вибір методики та інтенсивність її проведення визначаються індивідуально, для досягнення значного терапевтичного ефекту. Позитивний результат досягається за рахунок взаємодії видужуючих пацієнтів і тих хто тільки почали реабілітацію.

Лікувально- відновлювальні заходи:

  • Загальнозміцнююча терапія ( гепатопротектори, вітаміни тощо).
  • Трудотерапія розвиває позитивне ставлення до праці, отримання результату і задоволення від виконаної роботи .
  • Кінезіотерапія – щоденні заняття лікувальною фізкультурою і спортом, що сприяють фізичному розвитку, дисциплінують, дають заряд енергії та позитивні емоції.
  • Банний комплекс та фітоароматерапія стимулює захисні властивості організму, підвищує імунітет, благотворно впливає на дихальну, опорно- рухову, серцево- судинну системи, психоемоційний стан, сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму.
  • Лікувальний масаж – методика рефлекторного впливу на тканини і органи людини, сприяє оздоровленню, поліпшенню самопочуття, стабілізації емоційного стану, релаксації, а також для профілактики і лікування захворювань опорно -рухового апарату.
  • Культурна програма спрямована на отримання позитивних емоцій, розвиток духовного потенціалу, зіткнення з прекрасним, розширення світогляду, прилучення до культурної та духовної спадщини. У програму входить відвідування театрів, кіно, культурно- історичних місць, участь у спортивних змаганнях, художній самодіяльності, та груповий виїзд в літній табір.
 • Аналіз і моніторинг фізичного та психо- емоційного стану пацієнта проводиться керівництвом та персоналом центру за результатами індивідуальних і групових занять.

Лікування наркоманії фото 2, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

Після проходження програми, пацієнтам надається можливість амбулаторного відвідування центру, отримання рекомендацій консультантів і психологів для затвердження та підтримки тверезого способу життя, запобігання рецидиву.

Повна реабілітація наркомана – це повернення в соціум здорової особистості, адаптованої, з високими духовно -моральними цінностями, зі здатністю до самореалізації та рішення життєвих труднощів без вживання наркотиків.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: