Детоксикація організму від наркотиків

Одним з найбільш відчутних наслідків регулярного вживання алкоголю і наркотичних речовин є виникнення у людини фізичної і психологічної залежності. Це виражається в тому, що спиртне або наркотик стають частиною метаболізму – тепер вони необхідні для функціонування організму.

Будь перерву в прийомі наркотиків або випивки призводить з абстинентному синдрому, або висловлюючись мовою залежних, «ломки». Детоксикація організму при наркоманії допомагає вирішити проблему ломки і зняти первинні симптоми фізичної залежності у пацієнта.

Для чого потрібна детоксикація організму при наркоманії

Важливо усвідомлювати, що лікування наркотичної залежності – це складний процес, який складається з безлічі етапів. І одним з них є детоксикація організму від наркотиків – процедура, призначена для очищення організму від токсичних речовин, які виробляються в результаті надходження в кров наркотичних стимуляторів.

Регулярне вживання будь-яких наркотичних стимуляторів призводить до того, що вони переробляються організмом і утворюють токсини – отрути, що викликають фізичну залежність. При припиненні вживання без детоксикації організму від наркотиків хворий відчуває сильні фізичні страждання, які характеризуються такими симптомами:

  • Нудота і блювання;Детоксикація організму від наркотиків фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів
  • Сильні болі в суглобах;
  • Судоми;
  • Погіршення температурної регуляції;
  • Підвищення артеріального тиску;
  • прискорений пульс;
  • Марення, галюцинації.

Детоксикація наркоманів – це метод, який необхідний для позбавлення пацієнтів від страждань, пов’язаних з абстинентного синдрому. Він полягає у виведенні з організму токсичних речовин за допомогою спеціальних препаратів, які призначаються в наркологічній клініці лікарем після отримання результатів обстеження. Детоксикація при наркоманії є першим і обов’язковим етапом, що дозволяє очистити кров і внутрішні органи, а також впоратися з фізичною залежністю.

Важливо усвідомлювати, що під час ломки хворому необхідна допомога кваліфікованих медиків. Будь-які спроби впоратися самостійно можуть привести до дуже тяжких наслідків і навіть смерті. Тому можна без перебільшення сказати, що детоксикація наркозалежних – це не тільки допомога в боротьбі з абстиненцією, а й засіб порятунку життя людини.

Детоксикація наркозалежних у центрі «Ренесанс Львів»

Центр «Ренесанс Львів» проводить детоксикацію організму при наркоманії та алкоголізмі – сюди може звернутися кожен, хто потребує допомоги. Крім детоксикації наркоманів тут проводяться і інші види процедур, необхідних для повного зцілення і реабілітації наркозалежних.

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: