Легкі наркотики – загроза та шкода

Неможлив, мабуть, відшукати ту людину, яка не була б проінформована про те, що наркотики згубні і поступово руйнують життя і здоров’я. На жаль, вкрай часто з’являється шанс спробувати різні їх види, особливо схильні до такого ризику молоді люди.

Легкі наркотики – загроза та шкода фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівОсобливою популярністю користуються такі наркотики рослинного походження, як конопля і гашиш. Їх ще називають « легкими ». Деякі країни на державному рівні визнали споживання подібних наркотичних речовин легітимним. До числа цих речовин належить і марихуана. Марихуана і коноплі надають згубний вплив на людський організм. Будь який їх сорт має різні відмінні властивості . Кожна людина по- своєму відчуває їх вплив. Одні відчувають радість, веселяться і сміються, інші відчувають апатію, смуток і лінь.
Як правило, курці «травички» не замислюються про одержуванону шкоду, бо впевнені, що ніякого негативу “легкі” наркотики не приносять. Однак це не так. Найбільше від куріння марихуани страждають моторна функція і координація . Більш того, істотно порушується робота легенів, серця і сечостатевої системи.
Відома всім істина, яка говорить, що «легких » наркотиків не буває, і сьогодні не втрачає колишню актуальність. Вони несуть велику небезпеку для людини, викликаючи невиліковні хвороби і розлад психіки. Не в останню чергу через них, лікування наркоманії в Україні стає настільки затребуваним і актуальним, адже більшість наркоманів з часом переходять на більш важкі види наркотиків. Це повинен пам’ятати кожен, у кого з’явиться спокуса спробувати наркотик.
Пам’ятайте! З “легких” наркотиків все погане в житті лише починається. Не піддавайтеся впливу, ведіть здоровий спосіб життя!

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: