Причини вживання наркотиків

Навряд чи варто зайвий раз говорити про те, що наркоманія – це страшне і дуже небезпечне захворювання, яке дуже швидко входить в життя звичайної людини, проте вкрай важко піддається лікуванню. Для того щоб завчасно запобігти можливості розвитку даного захворювання у себе або своїх близьких, необхідно розглянути основні причини наркоманії.

 ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ У ЛІКУВАННІ НАРКОМАНІЇ 
Найпоширенішою причиною підліткової наркоманії є брак любові та уваги від найближчих людей. Бажання експериментів над своєю свідомістю, спроби розширити межі раціональності розуму. Це виправдання часто використовується серед освіченої молоді, які займаються вивченням психоделічної літератури.
Причини вживання наркотиків фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс ЛьвівОсновною причиною також є банальна цікавість. Всім відомо, що велика частина пробує рано чи пізно алкоголь, сигарети, потім деяким з них на думку спадає спробувати ще й наркотики.
Тиск з боку оточуючих. Потрапляючи в погану компанію, де наркотики не вважаються чимось поганим, підліткам важко відстояти свою точку зору. Вони піддаються впливу старших товаришів, йдуть у них на поводу. Особливо це стосується тих, у кого характер досить слабкий, і немає своєї сформованої думки.
Недостатнє почуття відповідальності і самодисципліни. У сучасному егоїстичному суспільстві часто люди не мають почуття обов’язку ні перед собою, ні перед іншими.
Пропажа мотивації. Багатьом підліткам характерна відсутність інтересу до чого-небудь, їх не захоплюють ніякі заняття. Людям, у яких немає хобі, просто нікуди витрачати свій вільний час.
Отже, щоб не підпасти під вплив наркотиків та поганої компанії, навчиться заповнювати своє дозвілля цікавими справами, хоббі, спортом, спілкуйтеся з гарними цілеспрямованними здоровими людьми.

 

ВАРТО ПРОЧИТАТИ: