Головна » Про насПро нас

Про нас

ВІТАЄМО ВАС ! На сайті наркологічного реабілітаційного центру “Ренесанс Львів”

Про нас фото 1, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

У сучасному житті людині доводиться все частіше стикатися зі стресовими ситуаціями і негативними чинниками, які змушують його вийти зі стану рівноваги та душевного спокою. Це і соціальні фактори, такі як фінансова нестабільність і неможливість реалізувати себе в тих умовах, які існують на сьогоднішній день, і невпевненість у завтрашньому дні, і маса інших «звичайних» ситуацій, які в сукупності дають родючий грунт для розвитку згубних залежностей: алкоголізму, наркоманії та ігроманії.

Залежність від алкоголю, наркотиків або гри виникає й унаслідок низької інформованості людини про наслідки вживання або зловживання тими чи іншими речовинами. Адже якщо людина буде добре знати, чим може обернутися таке «легке» відношення до вживання спиртного або спроби скуштувати наркотик, то він навряд чи буде навіть намагатися його спробувати.

Про нас фото 2, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

Проблема зловживання спиртними напоями чи вживання наркотичних речовин – це не тільки проблема людини, яка вживає, а всієї його родини і близьких. Тому важливо, щоб люди з його оточення як можна раніше почали бити тривогу і зверталися в реабілітаційний центр з метою відвернути ще більшу біду і приступити до лікування якомога раніше, щоб можна було якомога швидше повернути людину назад до нормального і повноцінного життя.

Не думайте, що якщо ви самі не вживаєте наркотики, і у вашій родині немає алкоголіків, то вас ця інформація не стосується. Алкоголізм і наркоманія часто приходять непомітно і раптово, але от позбутися від них і тим більше поодинці буде зовсім не просто. Можна спробувати самим боротися з цією хворобою, але швидкого, безболісного і позитивного результату отримати, швидше за все, не вдасться. Лікування алкоголізму, лікування наркоманії вимагають системного і професійного підходу в реабілітаційному центрі, під наглядом і постійною участю кваліфікованих фахівців та лікарів.

Про нас фото 3, ціна - наркологічна клініка Ренесанс Львів

Наш реабілітаційний центр «Ренесанс Львів» на умовах 100% анонімності, цілодобово готовий вислухати і почути вас, допомогти вам і вашим близьким стати здоровими і незалежними людьми. Нарколог, психолог, психотерапевт та інші фахівці нашого центру мають серйозний досвід роботи з різного роду залежностями і знайдуть оптимальне рішення в кожному окремо взятому випадку. Залежність від алкоголю, наркотиків чи ігроманія – це захворювання, яке саме по собі не проходить і таблеток від нього купити не вийде. Це важка робота пацієнта над собою, та напружена і відповідальна робота всіх фахівців центру над кінцевим результатом. Життя варте того, щоб не відкладати вирішення проблеми на потім.

 

Наркологічний центр «Ренесанс Львів» – лікування від алкоголізму, ігроманії та лікування наркозалежності анонімно і ефективно, телефонуйте: 
+38 (032) 253-61-43 
+38 (097) 819-19-63  
+38 (096) 090-50-52
  
Зворотній зв'язок

Повідомлення надіслане