Головна » Психолого-емоційна корекціяПсихолого-емоційна корекція

Психолого-емоційна корекція

Реабілітаційний процес є основою лікування будь-якої форми залежності. Цей етап потребує найбільше часу, порівняно з усіма іншими етапами нашої комплексної методики лікування залежності, але саме він і забезпечує людині тверезе майбутнє.

З пацієнтом працює багато спеціалістів, адже основною метою реабілітаційного процесу є подолання всіх заперечень щодо наявності в хворого залежності, відновлення особистісного і соціального статусу пацієнта на основі розкриття та розвитку його інтелектуального, морального, емоційного та творчого потенціалів. Також це повна відмова від вживання будь-якої кількості наркотиків чи алкоголю в цілому, зміна взаємовідносин з навколишнім світом та набуття духовного досвіду.

Реабілітація або психокорекція розглядається в нашій клініці виключно як індивідуальний підхід до кожного пацієнта, оскільки психологи проводять комплексний моніторинг Вашої особистості для визначення необхідних реабілітаційних заходів, виходячи з віку, особистісних характеристик, стажу вживання та стадії залежності.

Зворотній зв'язок

Повідомлення надіслане